yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7 8

Vybavení a služby

  • Půjčovna kol
  • Venkovní ohniště
  • Zahrada/park
  • Internet
  • Bezbariérový přístup
  • Parkování
  • Pes
  • Terasa

Apartmá Villa Liberty

Krále Jiřího 10, 360 01 Karlovy VaryApartmány Karlovy Vary v secesní vile z roku 1905, která je chráněnou architektonickou památkou. Vila se zahradou je situována v centru lázeňské zóny Karlových Varů. Nově zrekonstruované apartmány mají ideální polohu v těsné blízkosti léčivých pramenů a lázeňských parků s možností využití baleno provozů a stravovacích zařízení v bezprostředním okolí.
Zaparkovat můžete pohodlně na dvoře vily.

Lokalita
Krále Jiřího 10, Karlovy Vary
Apartmány se nachází v klidné historické části města, v blízkosti lázeňských parků a lesů, ruského pravoslavného kostela a lázeňských kolonád a pramenů, zároveň je v pohodlném dosahu obchodní a administrativní centrum města.
Tato výhodná poloha (cca 500 m od hlavní kolonády a 300m od obchodní zóny) je ideální pro všechny návštěvníky Karlových Varů. Můžete využít nedaleký otevřený i krytý termální bazén, saunu, baleno provozy lázeňských domů a kulturní zařízení hotelu Thermal (5min. chůze).

Apartmán 1      
Nově zrekonstruovaný apartmán ( v roce 2009) o velkosti  35m2 v 1np. s původní secesní štukovou výzdobu stropů a krásným výhledem na okolní lázeňské lesy a působivou architekturu  lázeňských domů.
Naleznete zde: veliký pokoj s dvojitou postelí, plně vybavený kuchyňský kout a koupelnu s prostorným sprchovým koutem (130x80cm) a WC. Je zde možnost přistýlky pro jednu osobu či zapůjčení dětské postýlky.   
Apartmán je vybaven: připojením na internet, televizí, SAT,  CD/DVD přehrávačem, lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, toustovačem a dalším potřebným vybavením kuchyně.

Apartmán 2
Nově zrekonstruovaný apartmán (v roce 2009) o velkosti  75m2 v přízemí vily s výhledem do zahrady a na okolní lázeňské domy.
Naleznete zde: apartmán s 2 ložnicemi a obývacím pokojem s kuchyňským koutem, bezbariérovou koupelnou s vanou a prostorným sprchovým koutem(120x90cm) a WC. Možnost přistýlek či zapůjčení dětské postýlky.
Apartmán je vybaven: připojením na internet, televizí, SAT,  CD/DVD přehrávačem, lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, toustovačem a dalším potřebným vybavením kuchyně.


U tohoto ubytovacího zařízení není možnost ověřit dostupnost online. Zadejte poptávku a my Vás do hodiny (denně od 8:00 do 18:00) informujeme, zda jsou požadované pokoje na zadaný termín k dispozici.


 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´